Ana İçeriğe Git

Gelecek Oyunlar

Tüm Oyunlar

Limandaki Aşk

2 saat 30 dakika (2 Perde)
1590’lı yıllar…Londra sokaklarında geçen büyük bir aşk hikayesi…

Canım Benim

2 Saat (2 Perde)
James Dowd 43 yaşında, hayat dolu, kibar ve centilmen bir beyefendidir. Annesinin son zamanlarında onunla bir tek James ilgilenmiştir ve annesi de tüm mal varlığını James'e bırakmıştır. Ablası Rita'ya ise sadece birkaç parça mücevher kalmıştır. Annesinin ölümünden sonra iyice yalnız kalan James'e destek olmak için ablası Rita ve kızı Mae James'in yanına taşınır.

Bir Şehnaz Oyun

2 saat, 15 dakika (2 perde)
Yüzyıllar imparatorluğunda sürprizlerin yaşandığı İstanbul'dayız. İstanbul'daki son büyük cümbüşte...

Karlar Ülkesi Müzikali

1 saat (Tek Perde)
Elsa ve Anna Arendelle Ülkesi'nin prensesleridir. Yaşları henüz küçük olan iki kardeş birbirlerini çok sever ve tüm vakitlerini birlikte geçirir. Elsa'nın sihirli güçleri vardır ve Anna, Elsa'nın sihir yapmasına bayılmaktadır.

Romeo ve Juliet Ya Ölmeseydi

(2 Perde)
Shakespeare' in unutulmaz eseri, çağın en büyük aşıkları Romeo ve Juliet, intihardan kurtulup evlenselerdi ne olurdu? Evlilik aşkı öldürür mü? Çocuk aşkın meyvesi midir? Bu soruların yanıtını Ephraim Kishon bu çılgın komedi ile veriyor.

Komik Para

(2 Perde)
Canan kocası Hulusi'nin doğum günü için hazırlık yapmaktadır. Akşam yemeğine yakın arkadaşları Volkan ve Betül gelecektir. Canan hazırlık yaparken Hulusi eve gelir fakat hali epeyce tuhaftır.

Başroldeki Kadınlar

1. Kategori ₺35,00 | 2. Kategori ₺25,00
2 saat, 13 dakika (2 Perde)
Nuri ve Necati İstanbullu iki oyuncudur ve İzmir'de başarısız bir turnenin ortasındadır. Hiç paraları olmayan bu iki oyuncu için tam her şey bitti derken bir gazete haberiyle hayatları birden değişir.

Kaç Baba Kaç

1. Kategori ₺35,00 | 2. Kategori ₺25,00
2 saat, 15 dakika (2 perde)
Doktor David Morgan konferansa hazırlanmaktadır. David konferanstan sonra rektör olma şansına ulaşacaktır. Tam bu anda yıllar önce yaptığı küçük bir kaçamak karşısına çıkar!

Papaz Kaçtı

1. Kategori ₺35,00 | 2. Kategori ₺25,00
2 saat (2 perde)
Olay, 1943 yılının Haziran ayında İngiltere'nin kuzeyinde Middlewick köyünde geçiyor. II. Dünya Savaşı'nın ortasında Doris ve rahip olan kocası Lionel'ın mutlu bir evliliği vardır.

Pes Doğrusu

1. Kategori ₺35,00 | 2. Kategori ₺25,00
2 saat, 30 dakika (2 perde)
Haldun Dormen'in uyarladığı Pes Doğrusu adlı oyunda olaylar Aylin'in, kocası Sinan'ın bağlılığından kuşku duyması ve onu aldattığı düşüncesine kapılmasıyla başlar.

Yedi Kocalı Hürmüz

1. Kategori ₺35,00 | 2. Kategori ₺25,00
2 saat, 30 dakika (2 perde)
İstanbul'un Taşkasap semtinde yaşayan güzelliğiyle tüm erkekleri kendine hayran bırakan Hürmüz' ün, hepsi farklı mesleklerden olan ve birbirinden habersiz tam beş kocası vardır. Hürmüz bu beş kocayla yetinmeyip bir de Hızır Kaptan'la evlenir.

Kamp 17

1. Kategori ₺35,00 | 2. Kategori ₺25,00
2 saat, 30 dakika (2 Perde)
Kamp 17, Nazi kampından kaçmaya çalışan askerlerin, aralarına sızan casusu yakalamaya çalışmalarını konu alıyor...

İkinin Biri

1. Kategori ₺35,00 | 2. Kategori ₺25,00
2 saat, 15 dakika (2 perde)
Oyunda, İngiltere'deki bir bakan yardımcısının eşiyle birlikte geldiği otelde, çapkınlık yapmaya kalkışmasıyla meydana gelen olaylar konu alınıyor. Bakan yardımcısı Richard karısıyla birlikte iş için Londra'da bir otelde kalmaktadır.