Ana İçeriğe Git

Gelecek Oyunlar

Tüm Oyunlar

Gırgıriye

1. Kategori ₺314,00
2. Kategori ₺262,00
2 Saat 15 Dakika (2 Perde)
Müjdat Gezen'in ölümsüz eseri Gırgıriye yıllar sonra yeniden sahnede!

Romeo ve Juliet Ya Ölmeseydi

1. Kategori ₺210,00
2. Kategori ₺210,00
(2 Perde)
Shakespeare' in unutulmaz eseri, çağın en büyük aşıkları Romeo ve Juliet, intihardan kurtulup evlenselerdi ne olurdu? Evlilik aşkı öldürür mü? Çocuk aşkın meyvesi midir? Bu soruların yanıtını Ephraim Kishon bu çılgın komedi ile veriyor.

Kuyu

1. Kategori ₺210,00
2. Kategori ₺210,00
2 Saat (2 Perde)
Victor ve Mari'nin aşkı sizi bambaşka bir yolculuğa davet ediyor.

Bit Yeniği

1. Kategori ₺262,00
2. Kategori ₺210,00
2 Saat 15 Dakika (2 Perde)
İşlerin bir anda arapsaçına döndüğü bu komedi de, yaşanan kaçma kovalamaca oyunu izleyenlerin başlarını döndürecek. Haldun Dormen'in uyarlayıp yönettiği bu harika komediyi kaçırmayın.

Baraka

1. Kategori ₺210,00
2. Kategori ₺210,00
2 Saat 15 Dakika (2 Perde)
Baraka, sadece bir savaşı değil, aynı zamanda insanın hayatta kalma arzusu ve sınırlarını zorlayan bir mücadeleyi anlatıyor...

8 KADIN

1. Kategori ₺210,00
2. Kategori ₺210,00
2 Saat (2 Perde)
1950'ler Fransa'sında, ülkenin karlı ve gözden uzak bir bölgesindeki lüks bir malikanede varlıklı bir aile yılbaşını kutlamak için toplanmıştır.

Dün Gece Yolda Giderken Çok Komik Bir Şey Oldu

2 Saat 30 Dakika (2)
Şaşırmayınız, alınmayınız, ağlamak yok bu gece; konumuz komik!

HAZİNE AVI

1 Saat 30 Dakika (Tek Perde)
Daha önce hiç yaşamadığınız bir heyecan sizi bekliyor! Kendinizi birdenbire sahnede bulmaya ve kazanmaya hazır mısınız?

Gayri Resmi Hürrem

70 Dakika (Tek Perde)
Bu güne kadar vakanüvislerden dinlediğimiz tarih, tarihi değiştirenin kendisi tarafından anlatılsaydı ne olurdu?

Rus Gelir Aşka

2 Saat 15 Dakika (2 Perde)
Sadece sevdiği kızın babası ile tanışmak üzere gelen Cenk, birdenbire kendini Dünyaca ünlü dansçıyı saklamaya çalışırken bulur...

Herkes Mi Hırsız?

2 Saat 10 Dakika (2 Perde)
Herkes mi Hırsız? Evlilik yıldönümünde evleri soyulan John ve Barbara ile arkadaşları Trevor ve Jenny’nin başına gelen komik ve şaşırtıcı olayları anlatıyor.

İkinin Biri

2 Saat 15 Dakika ()
Oyunda, İngiltere'deki bir bakan yardımcısının eşiyle birlikte geldiği otelde, çapkınlık yapmaya kalkışmasıyla meydana gelen olaylar konu alınıyor.

Başroldeki Kadınlar

2 Saat (2 Perde)
Nuri ve Necati İstanbullu iki oyuncudur ve İzmir'de başarısız bir turnenin ortasındadır. Hiç paraları olmayan bu iki oyuncu için tam her şey bitti derken bir gazete haberiyle hayatları birden değişir.

Limandaki Aşk

2 saat 30 dakika (2 Perde)
"42 KİŞİLİK DEV KADROSUYLA LİMANDAKİ AŞK OCAK AYINDA SEYİRCİYLE BULUŞUYOR!"

Kürkçü Dükkanı

2 Saat (2 Perde)
İzmir'in en ünlü kürkçü dükkânın sahibi Ayhan karısının yokluğundan faydalanarak evli olan sevgilisi Jale ile bir kaçamak yapmak ister.

Bir Düş Gibi

1Saat 20 Dakika (Tek Perde)
1980’lerin başı, İzmir… Genç üniversite öğrencisi, yazarlık bölümünde okumaktadır. Yaşamı, Nafia, Zeliha ve Semiha adlı üç kız kardeşle kesişir.

Sen Nerden Çıktın

2 saat (2 Perde)
Metin ve Çiğdem mutlu evliliği olan bir çifttir. Metin başarılı bir yazardır ve yeni kitabı için bir araştırma yapmaya karar vermiştir.

Külkedisi

55 dakika (Tek Perde)
Küçük Ella annesini kaybettikten sonra hiçbir zaman iyiliğe olan inancından vazgeçmemiş ve her zaman iyi kalpli bir çocuk olmuştur.

Papaz Kaçtı

2 saat (2 perde)
Olay, 1943 yılının Haziran ayında İngiltere'nin kuzeyinde Middlewick köyünde geçiyor. II. Dünya Savaşı'nın ortasında Doris ve rahip olan kocası Lionel'ın mutlu bir evliliği vardır.

Canım Benim

2 Saat (2 Perde)
James Dowd 43 yaşında, hayat dolu, kibar ve centilmen bir beyefendidir. Annesinin son zamanlarında onunla bir tek James ilgilenmiştir ve annesi de tüm mal varlığını James'e bırakmıştır. Ablası Rita'ya ise sadece birkaç parça mücevher kalmıştır. Annesinin ölümünden sonra iyice yalnız kalan James'e destek olmak için ablası Rita ve kızı Mae James'in yanına taşınır.

Yedi Kocalı Hürmüz

2 saat, 30 dakika (2 perde)
İstanbul'un Taşkasap semtinde yaşayan güzelliğiyle tüm erkekleri kendine hayran bırakan Hürmüz' ün, hepsi farklı mesleklerden olan ve birbirinden habersiz tam beş kocası vardır. Hürmüz bu beş kocayla yetinmeyip bir de Hızır Kaptan'la evlenir.