Ana İçeriğe Git

SAHNE TOZU TİYATROSU PLAYSTATION 5 YARIŞMASI KATILIM KOŞULLARI

- Sahne Tozu Tiyatrosu Playstation 5 Yarışması, 3 Ocak – 28 Ocak 2021(23.59) tarihleri arasında Sahne Tozu Tiyatrosu Instagram sayfası üzerinden gerçekleştirilecektir.

- Yarışmaya katılım Türkiye’de yaşayanlara açıktır. Sahne Tozu Tiyatrosu çalışanları ve sponsor firma çalışanları yarışmaya katılamaz. Katılıp kazansalar dahi ödülü kendilerine verilmez.

- Yarışmaya 18 yaşından küçüklerin katılması ve ödülü kazanmaları durumunda kanuni temsilcilerinden(anne, baba vs.) yazılı izin alınması gerekmektedir.

- Yarışmada takipçilerimiz yarışma kurallarını yerine getirerek yarışmaya katılmaya hak kazanırlar. Yarışmaya katılımın sağlanabilmesi için;

•Instagram’da Sahne Tozu Tiyatrosu(@sahnetozutiyatrosu) ve Pasaport Pizza(@pasaportpizzatr) sayfalarının takip edilmesi,

•Yarışma görselinin altına 2 kişinin etiketlenmesi gerekmektedir.

- Yarışmacılar diledikleri kadar yorumla yarışmaya katılım sağlayabilirler.

- Sahne Tozu Tiyatrosu, gerçekliğinden şüphe ettiği veya yalnızca yarışma için oluşturulduğunu düşündüğünü Instagram hesaplarını çekilişe dâhil etmeme hakkına sahiptir.

- Yarışma sonunda kurallara uyan kişiler arasından çekiliş sonucunda belirlenecek 1 kişi 8.299 TL değerindeki Sony Playstation 5 Oyun Konsolu’nun sahibi olacaktır. Hediye gönderiminin ürünün stok durumuna bağlı olarak ocak-şubat ayları içinde yapılması planlanmaktadır. Ancak ürünün belirtilen tarih aralığında temin edilmemesi durumunda ürün bedeli değerinde(8.299 TL) hediye çeki daha sonra belirlenecek olacak bir teknoloji mağazasından(Teknosa, Mediamarkt, Vatan Bilgisayar vs.) kazanan kişinin adresine gönderilecektir.

- Yarışmanın kazananı 29 Ocak Cuma günü Sahne Tozu Tiyatrosu Instagram sayfası üzerinden online çekiliş sitesi aracılığıyla açıklanacaktır.

- Kazanan yarışmacı iletişim bilgilerini direkt mesaj yolu ile tarafımıza eksiksiz ilettikten sonra kendisiyle ödülü hakkında iletişime geçilecektir.

- Yarışma tüm katılımcılara açıktır. Ancak Türkiye Cumhuriyeti sınırları dışında yurt dışından katılımda bulunanlar ödül kazanamaz.

- Katılımcılar sadece kendilerine ait iletişim bilgileriyle yarışmaya katılabilirler ve gönderdikleri iletişim bilgilerinin kendilerine ait olduğunu kabul ve taahhüt ederler.

- Bilgisayar virüsleri veya böcekleri, ağ kesintileri, tahrifat, yetkisiz müdahale, sahtekârlık, teknik arıza veya diğer sebepler de dâhil ve fakat bunlarla sınırlı kalmamak üzere Sahne Tozu Tiyatrosu’nun kontrolü dışında kalan ve yarışmanın yönetimini, güvenliğini, adilliğini, bütünlüğünü veya uygun bir şekilde yürütülmesini bozan veya etkileyen durumlar nedeniyle yarışmanın uygulanması mümkün değilse, Sahne Tozu Tiyatrosu kendi takdiriyle yarışmayı iptal etme, sonlandırma, şartları ve hükümleri değiştirme veya yarışmayı askıya alma ve etkilenen katılımları çıkarma hakkını saklı tutar.

- Katılımcı ödül hakkını başka bir kişiye devredemez, ödülünü değiştiremez ya da ödülün nakit karşılığını talep edemez.

- Sahne Tozu Tiyatrosu, kazananın açıklanmasından itibaren 3 gün içinde ödülün kabul edildiğine dair bir yanıt almadığı takdirde, ödülü geri çekme veya ödülü bir yedek yarışmacıya verme hakkını saklı tutar.

- Bu yarışma hiçbir şekilde Facebook veya Instagram ile ilişkili değildir. Facebook veya Instagram hiçbir şekilde bu promosyon için sponsorluk desteği, onayı vermemektedir veya kampanyayı yönetmemektedir. Verdiğiniz bilgiler sadece bu yarışma için kullanılacaktır. Katılımcılar yarışmaya katılmakla Facebook veya Instagram’dan hiçbir talepte bulunmayacaklarını ve ayrıca Facebook veya Instagram’ı promosyonla bağlantılı her türlü yasal yükümlülükten ari tutacaklarını kabul etmektedir.

- Sahne Tozu Tiyatrosu, katılımcıları ve kazananları ödülü vermeden önce doğrulama hakkını saklı tutar. Bu amaçla katılımcının adı, soyadı, yaşı, adresi ve bunlarla sınırlı olmamak üzere diğer bilgilerini doğrulatabilir. Sahne Tozu Tiyatrosu, bu Katılım Koşulları’nın birinin ihlal edildiğine veya bir katılımcının Promosyona katılarak haksız avantaj elde ettiğine ya da sahtekarlık yoluyla ödül kazandığına dair makul kanıt bulunması halinde, ödül vermeme, kazanılan ödülü geri çekme ve promosyona tekrar katılımı reddetme hakkını saklı tutar.

- Kazananların yarışma nedeniyle doğabilecek makul tanıtım çalışmalarına katılmaları zorunludur. Bu tür tanıtım faaliyetlerine katılımla bağlantılı olarak meydana gelebilecek masraflar ödenmeyecektir.

- Yarışma süresince elde edilen kişisel veriler, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uygun olarak kullanılacaktır. Sahne Tozu Tiyatrosu, yarışmanın yönetimi amacıyla verilerin işlenmesi sırasında takipçi verilerini üçüncü kişilere sadece promosyonun amaçları doğrultusunda paylaşabilir.

-Katılımcılar yarışmaya katılarak kendilerine ilişkin tüm bilgilerin, içerik, görsel, ses kaydı, sosyal medya paylaşımı olmak üzere her türlü hususun görsel(televizyon kanalı, internet kanalı, abonelik içeren kanallar vb.), yazılı ve sosyal medya mecralarında kullanılmasına, paylaşılmasına, yayınlanmasına, işlenmesine, çoğaltılmasına, ve saklanmasına 6698 sayılı KVKK, FSEK ve her türlü mevzuatın en geniş anlamı ile yetki verdiklerini bu konuda bilgilendirildiklerini kabul, beyan ve taahhüt ederler.

-Katılımcılar Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Sınai Mülkiyet Kanunu, Markalar Hakkındaki Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Türk Ceza Kanunu ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde doğacak tüm hukuki ve cezai sorumluluk tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.

-Bu Şartlar ve Hükümler (ve bunlarla ilgili olarak veya bunlardan doğabilecek sözleşme dışı anlaşmazlıkların çözümü) Türkiye Cumhuriyeti Kanunları’yla düzenlenecektir.

-Yarışmaya katılan herkes, yukarıda yazan koşulları kabul etmiş sayılır.