SAHNE TOZU TİYATROSU

Ödeme Şartları ve Koşulları

SATIŞ ve ÖDEME ŞARTLARIŞirketimize web sayfamız üzerinden sipariş verildiği andan itibaren müşteri aşağıda yazılı maddeleri aynen kabul etmiş sayılır.


GEÇERLİLİK SÜRESİ

Firmamız www.sahnetozu.com sayfasında yer alan ürünlerin ya da hizmetlerin içerik ve fiyat bilgilerini önceden bildirmeden değiştirme ve kaldırma hakkına sahiptir. 

FİYATLAR

Satışlarımız peşin ödeme esasına göre düzenlenmiştir. Web sayfamızda yer alan ''TL" işareti olan ürünlerin fiyatı Türk Lirası cinsindendir. Web sayfamızda yer alan fiyatlara KDV oranı eklenmiştir. Fiyatlara KDV ayrıca ilave edilemeyecektir. 


ÖDEME

Ödemeler kredi kartı ile yapılır. 

SİPARİŞ ve TESLİMAT KOŞULLARI

Sitemizden almak istediğiniz ürünlerin ödemeleri tamamlandıktan sonra sipariş işleminiz tamamlanır.Bilet bilgileriniz satış işlemi esnasında paylaştığınız mail adresinize elektronik ortamda iletilecektir. 

CAYMA HAKKI

Kural olarak, tüm bilet satışları kesindir. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15 (g) maddesine istinaden satın aldığınız biletlere dair cayma hakkınız bulunmamaktadır. Satılan biletlerin herhangi bir şekilde kaybolması, çalınması, hasar görmesi ya da imha olması durumunda, bilet değiştirme/yeni bilet basma ya da para iadesi yapılmaz. Etkinliğin iptal edilmesi haricinde, satılan biletler, satış işlemi sonrasında hiçbir şekilde iptal edilmez, değiştirilmez ve ücret iadesi yapılmaz. Ancak, bilet sahibinin tarihi değiştirilmiş etkinliğe katılmasının mümkün olmadığı hallerde bilet hamillerine ücret iadesi yapılabilir. Ücret iade tutarları, satın alınan biletin üzerinde yazılı ücret ve bilet başına uygulanan ilgili hizmet bedeli ile sınırlı olup, işlem bedeli ya da sair başkaca bir bedelin talebi mümkün değildir. Bununla birlikte, etkinliğin iptali veya ertelenmesi durumunda, Sahne Tozu Tiyatrosu geri ödeme şartları konusunda bazı sınırlandırmalar getirebilme hakkına sahip olduğu gibi, programda değişiklik yapma hakkına da sahiptir. Geri ödemeler konusunda organizatörün belirlediği son iade talebi tarihlerine ve diğer talimatlara uyulması sizin sorumluluğunuzdadır. Sahne Tozu Tiyatrosu tarafından belirlenen iade tarihleri dışında bilet ve/veya bedel iadesi yapılamaz.