SAHNE TOZU TİYATROSU

ÜCRETSİZ TİYATRO GÜNLERİ BAŞLADI

Genel

13 Ekim 2022

Sahne Tozu | Haber - ÜCRETSİZ TİYATRO GÜNLERİ BAŞLADI

Sahne Tozu Tiyatrosu, İzmir’in prestijli markalarıyla Ücretsiz Tiyatro Günleri’ni gerçekleştiriyor. Sahne Tozu Tiyatrosu, zengin tiyatro repertuarında bulunan birbirinden keyifli oyunları her pazar saat 14.00’te İzmirli tiyatroseverler ile buluşturuyor. 

Türkiye'nin En İtibarlı Yerli Pizza Markası Pasaport Pizza’nın iş birliğinde başlayan Ücretsiz Tiyatro Günleri’nde Başroldeki Kadınlar yoğun ilgi gördü. Ayakta alkışlanan oyun sonrası sahneye davet edilen Sahne Tozu Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Çağlar İşgören, Pasaport Pizza’ya teşekkürlerini sundu. Ardından plaket takdimi için Pasaport Pizza Genel Müdürü Mükremin Özdemir’i sahneye davet etti. İzmirli tiyatroseverlerin yoğun ilgisi üzerine İşgören güzel haberi verdi. 16 Ekim Pazar günü Pasaport Pizza’nın desteği ile Başroldeki Kadınlar oyununun “Ücretsiz Tiyatro Günleri” kapsamında seyircisi ile buluşacağını duyurdu.

İşgören, Ücretsiz Tiyatro Günleri sayesinde daha çok İzmirli tiyatrosevere ulaşılmasından dolayı mutluluklarını dile getirdi ve tüm İzmirlileri her pazar tiyatroya davet etti.