Ana İçeriğe Git

Gelecek Oyunlar

Tüm Oyunlar

Bit Yeniği

1. Kategori ₺67,00 | 2. Kategori ₺52,00
2 Saat 15 Dakika (2 Perde)
İşlerin bir anda arapsaçına döndüğü bu komedi de, yaşanan kaçma kovalamaca oyunu izleyenlerin başlarını döndürecek. Haldun Dormen'in uyarlayıp yönettiği bu harika komediyi kaçırmayın.

Bir Düş Gibi

1. Kategori ₺67,00
1Saat 20 Dakika (Tek Perde)
1980’lerin başı, İzmir… Genç üniversite öğrencisi, yazarlık bölümünde okumaktadır. Yaşamı, Nafia, Zeliha ve Semiha adlı üç kız kardeşle kesişir.

Limandaki Aşk

1. Kategori ₺61,00 | 2. Kategori ₺51,00
2 saat 30 dakika (2 Perde)
1590’lı yıllar…Londra sokaklarında geçen büyük bir aşk hikayesi…

Baraka

1. Kategori ₺52,00
2 Saat 15 Dakika (2 Perde)
Yönetmenliğini Çağlar İşgören'in yaptığı Baraka oyunu Nazi kampından kaçmaya çalışan askerlerin aralarına sızan casusu yakalamaya çalışmalarını konu alıyor.

Başroldeki Kadınlar

1. Kategori ₺67,00 | 2. Kategori ₺52,00
2 Saat (2 Perde)
Nuri ve Necati İstanbullu iki oyuncudur ve İzmir'de başarısız bir turnenin ortasındadır. Hiç paraları olmayan bu iki oyuncu için tam her şey bitti derken bir gazete haberiyle hayatları birden değişir.

İkinin Biri

1. Kategori ₺51,00 | 2. Kategori ₺41,00
2 Saat 15 Dakika ()
Oyunda, İngiltere'deki bir bakan yardımcısının eşiyle birlikte geldiği otelde, çapkınlık yapmaya kalkışmasıyla meydana gelen olaylar konu alınıyor.

Sen Nerden Çıktın

1. Kategori ₺51,00
2 saat (2 Perde)
Metin ve Çiğdem mutlu evliliği olan bir çifttir. Metin başarılı bir yazardır ve yeni kitabı için bir araştırma yapmaya karar vermiştir.

Gerçekten Hayaller

1. Kategori ₺67,00
2 Saat (2 Perde)
Sıradan bir adamın hayal gücüne inanamayacaksınız...

Romeo ve Juliet Ya Ölmeseydi

1. Kategori ₺41,00
(2 Perde)
Shakespeare' in unutulmaz eseri, çağın en büyük aşıkları Romeo ve Juliet, intihardan kurtulup evlenselerdi ne olurdu? Evlilik aşkı öldürür mü? Çocuk aşkın meyvesi midir? Bu soruların yanıtını Ephraim Kishon bu çılgın komedi ile veriyor.

Külkedisi

55 dakika (Tek Perde)
Küçük Ella annesini kaybettikten sonra hiçbir zaman iyiliğe olan inancından vazgeçmemiş ve her zaman iyi kalpli bir çocuk olmuştur.

Papaz Kaçtı

2 saat (2 perde)
Olay, 1943 yılının Haziran ayında İngiltere'nin kuzeyinde Middlewick köyünde geçiyor. II. Dünya Savaşı'nın ortasında Doris ve rahip olan kocası Lionel'ın mutlu bir evliliği vardır.

Canım Benim

2 Saat (2 Perde)
James Dowd 43 yaşında, hayat dolu, kibar ve centilmen bir beyefendidir. Annesinin son zamanlarında onunla bir tek James ilgilenmiştir ve annesi de tüm mal varlığını James'e bırakmıştır. Ablası Rita'ya ise sadece birkaç parça mücevher kalmıştır. Annesinin ölümünden sonra iyice yalnız kalan James'e destek olmak için ablası Rita ve kızı Mae James'in yanına taşınır.

Yedi Kocalı Hürmüz

2 saat, 30 dakika (2 perde)
İstanbul'un Taşkasap semtinde yaşayan güzelliğiyle tüm erkekleri kendine hayran bırakan Hürmüz' ün, hepsi farklı mesleklerden olan ve birbirinden habersiz tam beş kocası vardır. Hürmüz bu beş kocayla yetinmeyip bir de Hızır Kaptan'la evlenir.

Mavi Düşler

60 Dakika (Tek Perde)
Şiirlerin şarkılarla, şarkıların oyunlarla harmanladığı bu özel gösteride doğa, aşk, insan ve umut temaları işleniyor.

Tek Başına

1. Kategori ₺52,00
55 dk (1)
Oyun, kolaj bir metin olarak farklı hikâyelerden uyarlanmıştır.